درباره ما

200x200

درباره شرکت طنین تجارت اهورا

گروه تجاری اهورا از سال 1388 (2009) به عنوان مجموعه ی تخصصی اقدام به واردات گسترده ی خودروهای لوکس خارجی نظیر مرسدس بنز، تویوتا و لکسوس نمود و در کنار آن به تولید محصولات باغی نظیر سیب و پرتقال و محصولات زراعی مانند برنج مشغول بود. در سال 1391 با مشارکت در پروژه های عمرانی مختلف  علاوه بر فعالیت در عرصه ی واردات خودرو و تولیدات کشاورزی پا در عرصه ی عمرانی نیز گذاشته شد و از آنجا که اعضای شرکت به صورت تخصصی در این زمینه سابقه فعالیت از گذاشته را داشته ، با سرعت هر چه تمام تر در این زمیه رشد چشمگیری را از آن خود کردند.

در سال 1394 با ثبت رسمی شرکت به عنوان سرمایه گذار در چندین عرصه ی مختلف، سرمایه گذاری انجام گردید که از جمله می توان به واردات روغن موتورهای خارجی، واردات مواد اولیه غذایی جهت مصارف کارخانجات، سرمایه گذاری در بخش صنعتی کارخانجات تولیدی آرایشی و بهداشتی، سرمایه گذاری درجه اوراق بهادار و خرید سهام چندین شرکت دارویی و صادرات انواع دارو و کالاهای ایرانی به کشورهای مجاور و سرمایه گذاری در بخش های مختلف گردشگری نظیر هتل، رستوران و ایرلاین مختلف مشغول به فعالیت است.

امروزه نیز این شرکت علاوه بر ادامه ی مسیر فعالیت های سابق از هر نوع ایده ی جدید استقبال کرده و آماده ی مشارکت و سرمایه گذاری در انواع طرح های اقتصادی می باشد.

تماس با ما :

آدرس: تهران ، بلوار ارتش، خیابان ازگل، خیابان بیدستان یکم، پلاک 1، واحد 3

ایمیل: info@ahooratrading.com

تلفن:  ۲۲۱۹۸۳۵۸ – ۲۲۱۹۸۴۰۸- ۲۲۱۹۸۳۳۵-۰۲۱

تلفکس :       ۲۲۱۹۸۴۷۸-۰۲۱

طنین تجارت اهورا

تک دانه ای که از گذشتگان به یادگار داشتیم؛ با لطف خداوند، خرد و همت جمعی در دل خاک کاشتیم و به مهر الهی باران رحمت بر آن نازل گردید و طراوت و تازگی را با نوید حیات بر ایمان به ارمغان آورد و با نگاهی ژرف و تلاشی شبانه روزی آن دانه را به نهالی رساندیم که پس از مدت ها امروز به درختی مبدل گردیده که هر شاخه اش ثمره و هر ثمره اش دانه و هر دانه اش یک حیات و راهی دوباره دارد. این ها همه از لطف الهی بود و بس ……