کشاورزی

200x200

سرمایه گذاران شرکت اهورا، پیش از تاسیس گروه شرکت های اهورا دست پرقدرتی در بحث کشاورزی داشته اند و امروزه با گذشت نیم قرن هنوز براین راه، استوار و ثابت قدم هستند؛ چرا که به جرات می توان گفت که موسسین این شرکت در شرایطی که کمترین حمایت از کشاورزی در کشور ما صورت می گیرد این شرکت بیشترین حمایت خود را در بحث کشاورزی داشته است.

از تولیدات دیرباز این گروه در باغ ها و املاک شخصی این شرکت، می توان به تولید سیب درختی درجه یک دماوند، پرتقال تامسون مازندران، هلو، گردو و برنج طارم اشاره کرد.
همچنین ناگفته نماند که این شرکت به تازگی در حال بررسی کشت گیاهان دارویی و کشت انبوه گندم می باشد که طرح آن توسط متخصصین این شرکت در حال بررسی می باشد.

تماس با ما :

آدرس: تهران ، بلوار ارتش، خیابان ازگل، خیابان بیدستان یکم، پلاک 1، واحد 3

ایمیل: info@ahooratrading.com

تلفن:  ۲۲۱۹۸۳۵۸ – ۲۲۱۹۸۴۰۸- ۲۲۱۹۸۳۳۵-۰۲۱

تلفکس :       ۲۲۱۹۸۴۷۸-۰۲۱

طنین تجارت اهورا

تک دانه ای که از گذشتگان به یادگار داشتیم؛ با لطف خداوند، خرد و همت جمعی در دل خاک کاشتیم و به مهر الهی باران رحمت بر آن نازل گردید و طراوت و تازگی را با نوید حیات بر ایمان به ارمغان آورد و با نگاهی ژرف و تلاشی شبانه روزی آن دانه را به نهالی رساندیم که پس از مدت ها امروز به درختی مبدل گردیده که هر شاخه اش ثمره و هر ثمره اش دانه و هر دانه اش یک حیات و راهی دوباره دارد. این ها همه از لطف الهی بود و بس ……